TIP: Chcete byť v TOP Ponuke nehnuteľností na tejto stránke? Kontaktujte nás prostredníctvom tohto formulára!
Nehnuteľnosti Levice » Pohronský Ruskov » Byty » 2 izbový byt »

Predám vynovený 2 izbový byt blízko centra obce, plus garáž !

Predám vynovený 2 izbový byt blízko centra obce, plus garáž !

Popis nehnuteľnosti

Pohronský Ruskov stredisková obec, okres Levice, blízko mesta Želiezovce len 7 km, Štúrovo 22 km. Železnica Levice - Štúrovo. Predám vynovený 2 izbový byt v tehlovej bytovke, blízko centra obce s výmerou 47 m2. K bytu patrí pivničné priestory a garáž. Byt je v osobnom vlastníctve s riadnym listom vlastníctva. Byt sa nachádza v slušnom vchode. V izbách sú plávajúce podlahy, okná sú plastové, termo izolačné značky MASTERGLASS U= 1,1, rolety, dvere vymenené. Ústredné kúrenie s kvalitným plynovým kotlom Protherm a radiátory sú liatinové - veľmi dlhá životnosť. Nová elektrika s novými el. ističmi. Kuchynská linka je vymenená. Ak uvažujete o HYPOTEKÁRNOM ÚVERE využite ZADARMO služby nášho profesionálneho poradcu, ktorý vás vypočuje a navrhne pre Vás NAJLEPŠÍ ÚVER. www.reality - rakoczi.sk - preverenie predávanej nehnuteľnosti podľa LV a Katastrálnej mapy, kompletné profesionálne služby pri predaji a kúpe, ktoré sú v cene sprostredkovania: odborná obhliadka, Kúpna zmluva, Návrh na uzavretie Budúcej Kúpnej zmluvy, Návrh na vklad, koordinácia s bankou pri HÚ, poplatky u Notára a na Správe katastra (66 eur), asistencia pri prepise odberných miest elektriky, plynu a vody. Zabezpečíme Znalecký posudok na požiadanie. Nehnuteľnosti sú predávané zásadne na základe písomného poverenia vlastníka. STANOVENIE TRHOVEJ CENY NEHNUTEĽNOSTI , NÍZKA CENA 70 Eur dokument uznávajú notári pri dedičstve, súdy, úrady, v rámci rodiny, atď.. .( Znalecký posudok cca 200 Eur )

Cena: 23 700,00 €

  504,25 €/m2

Kategória: 2 izbový byt - Predaj

Lokalita: Levice - Pohronský Ruskov
(2 izbový byt - Pohronský Ruskov)

Zastavaná plocha: 15 m2

Úžitková plocha: 47 m2

Dátum aktualizácie: 15.4.2019

Prefinancovanie: Hypotekárny úver

Kontaktovať makléra

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

A. Rákóczi s.r.o.

Veľké Ludince, č. 615, Lokality: Levice, Želiezovce, Štúrovo, Nové Zámky
0905 Kliknite TU!


 
 

TopReality.sk s. r. o.
Odborárska 18
91501 Nové Mesto nad Váhom
email: support@topreality.sk

Nie sme realitná kancelária a ani neposkytujeme služby ako realitná kancelária.

Ak sa chcete dozvediet viac o nehnuteľnosti ktorú ste u nás našli osloviť predávajúceho, alebo využiť kontaktný formulár.

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

Chcete inzerovať na tomto lokálnom realitnom portáli, treba sa zaregistrovať na nasledovnej adrese www.topreality.sk/registracia.htm ak ste realitná kancelária a máte záujem inzerovať na najväčšej realitnej sieti WebRealGroup.

Je to jednoduché stačí sa zaregistrovať na TopReality.sk a inzeráty sa Vám automaticky dostanú na tento portál bez nutnosti manuálneho spravovania zákazok.

Chcete ešte viac? Vlastný web pre r.k., exporty na ostatné realitné portále, viac info www.realityexport.sk